کاشت ابرو

کاشت ابروی حرفه ای با خواب طبیعی

نتیجه نهایی کاشت ابرو چه مدت بعد از کاشت مشخص می شود؟

۴.۹
(۱۰۷)

ابروها نیز همانند موهای سر، دچار ریزش می شوند. ریزش در ابروها، دلایل مختلفی دارد. افزایش سن، بیماری های مختلف، استفاده از داروها و برداشتن بیش از اندازه ابرو برخی از دلایل ریزش ابرو هستند. در برخی افراد نیز ابروها به صورت ژنتیکی کم پشت و نازک هستند. گاهی افراد ترجیح می دهند که با کاشت ابرو طبیعی، ابروهای خود را ضخیم و پرپشت کنند.

در کاشت ابروی طبیعی، موهای بخش خاصی از سر به ابروها منتقل می شوند. تکنیک و روش کاشت ابرو در واقع همان تکنیک کاشت مو است. فولیکول های منتقل شده از سر به ناحیه ابروها، مانند ابروهای طبیعی به رشد خود ادامه می دهند. بنابراین فرد نیاز دارد که به طور مداوم ابروها را مرتب و به آن ها رسیدگی کند.

چرا کاشت ابرو ؟

ابروها در بخش مرکزی و مهم صورت قرار گرفته اند و تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارند. تاثیر ابرو در جان بخشیدن به صورت و چشم ها بسیار زیاد است. با توجه به مجاورت چشم و ابرو در کنار یکدیگر در منطقه مرکزی صورت، تاثیر ابرو بر زیبایی کمتر از چشم ها نیست.

ریزش موی سر با شدت های مختلف، حتی مرحله طاسی کامل به چشم افراد آشنا است. در بسیاری افراد مشاهده شده است که با وجود ریزش موی شدید، حساسیتی نسبت به این موضوع ندارند و مشغول زندگی و فعالیت های روزمزه خود هستند؛ اما ریزش ابروها، فرآیندی پذیرفته شده و جا افتاده نیست و تاثیرات روحی و روانی زیادی روی فرد دارد.

با استفاده از روش های آرایشی از قبیل تاتو، هاشور یا مداد نیز ابروها زیباتر می شوند؛ اما طبیعی بودن ابروها نکته بسیار مهمی است که تنها در کاشت ابرو طبیعی قابل دست یابی است.

طراحی ابرو برای کاشت

دلایل اصلی ریزش ابرو

عوامل متعددی سبب کم پشت شدن یا ریزش ابروها می شوند. برخی از مهم ترین دلایل ریزش ابرو به شرح زیر است:

 • گاهی افراد به صورت ژنتیکی مستعد ریزش و کم پشت شدن ابروها هستند؛
 • بیماری های مختلف از قبیل بیماری های غده تیروئید؛
 • تاتو و هاشور ابرو؛
 • سوختگی ابروها؛
 • کندن و برداشتن بیش از حد ابروها؛
 • اختلالات مادرزادی در رشد ابروها؛
 • بیماری های عمومی یا سیستماتیک؛
 • آلوپسی آره آتا، آلوپسی توتالیس و آلوپسی یونیورسالیس.

علت ریزش ابرو هر کدام از دلایل ذکر شده که باشد، کاشت ابرو یک روش درمان قطعی و دائمی است؛ البته در شرایطی که بیماری های زمینه ای سبب ریزش ابرو شده اند، ابتدا بیماری درمان و سپس از کاشت ابرو برای جبران کاشت استفاده می شود؛ زیرا در صورتی که عامل ریزش ابرو برطرف نشود، ممکن است که پس از کاشت، ابروها مجددا دچار ریزش شوند.

اهمیت کاشت ابرو

برخی از ویژگی های خاص موهای ابرو سبب شده است که کاشت ابرو از اهمیت و حساسیت بیشتری نسبت به کاشت موی سر برخوردار باشد. در این قسمت به ویژگی های خاص موهای ابرو پرداخته می شود.

 • جهت رشد موهای ابرو

یکی از ویژگی های منحصر به فرد ابروها این است که جهت رشد آن ها در بخش های مختلف متفاوت است. به طور کلی ابروها به سه قسمت سر، تنه و دم تقسیم می شوند که جهت رشد مو در هر کدام از این بخش ها متفاوت است.

 1. بخش سر: این بخش داخلی ترین ناحیه ابرو و به طول ۵ الی ۷ سانتی متر است. موها در این قسمت به سمت بالا رشد می کنند. موهای این بخش نازک تر و روشن تر از دو بخش دیگر هستند؛
 2. بخش تنه: بخش تنه، بخش مرکزی و در واقع متراکم ترین و پهن ترین بخش ابرو است و حدود ۲.۵ سانتی متر طول دارد. اگر بخش تنه را به دو قسمت تقسیم کنیم. در بخش های ابتدایی تنه (نزدیک به بخش سر) موها به سمت بالا رشد می کنند. در بخش دوم، موهای مرز بالای ابرو به سمت پایین و موهای مرز پایین به سمت بالا رشد می کنند؛
 3. بخش دم: بخش دم، ۲ سانتی متر انتهای ابرو است. در واقع از جایی که خم ابرو شروع می شود به سمت انتهای ابرو، دم ابرو است. موهای این بخش نازک و با کم تراکم هستند و تقریبا به شکل افقی رشد می کنند.
 • زاویه رشد مو

یکی دیگر از تفاوت های موهای ابرو با موهای سر این است که موهای ابرو با زاویه زیادی نسبت به پوست صورت رشد می کنند به همین دلیل به صورت صاف روی صورت می خوابند و مانند موهای سر به حالت عمودی رشد نمی کنند. تفاوت زاویه رشد موها در ابرو و سر ممکن است به ۴۵ درجه نیز برسد.

از آنجایی که موهای پشت گوش با زاویه نسبت به پوست سر رشد می کنند، معمولا برای پیوند ابرو از موهای این ناحیه استفاده می شود که زاویه رشد آن ها شباهت بیشتری به زاویه رشد موهای طبیعی ابرو دارد.

کاشت ابرو بعد از یکسال

علاوه بر این، برای اینکه موهای کاشته شده، از نظر زاویه رشد، به موهای طبیعی ابرو نزدیک تر باشند، فولیکول ها با زاویه درون پوست کاشته می شوند. این موضوع نیز ظرافت و حساسیت کاشت ابرو را بیشتر و کار را برای پزشک سخت تر می کند.

بنابراین با توجه به این ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد موهای ابرو، کاشت ابرو نسبت به کاشت مو نیاز به مهارت و تبحر بیشتری دارد. همچنین با توجه به موقعیت ابروها در چهره، طرح و تقارن آن ها نیز اهمیت بسیار زیادی دارد و کوچک ترین عدم تقارن یا ناهنجاری در ابروها، کاملا مشهود خواهد بود.

 • تفاوت در واحدهای فولیکولی

موهای سر معمولا به صورت دسته ای رشد می کنند. هر گرافت مو شامل ۱ الی ۴ تار مو می شود. در صورتی که موهای ابرو به صورت تک تار رشد می کنند. این موضوع در کاشت ابروها نیز اهمیت دارد. به این معنی که در شرایطی که موهای برداشت شده از سر به صورت چندتایی باشند، زیر میکروسکوپ به صورت تارهای موی تکی تفکیک و سپس کاشته می شوند.

 • تفاوت در چرخه رشد

فرآیند رشد و ریزش موها شامل سه مرحله اصلی می شود. این مراحل تحت عنوان چرخه رشد مو شناخته می شوند. سه مرحله اصلی چرخه رشد مو عبارتند از:

 • مرحله رشد یا آناژن؛
 • مرحله استراحت یا تلوژن؛
 • مرحله ریزش یا کاتاژن.

طول مدت مرحله رشد یا آناژن در موهای ابرو ۴ ماه ولی در موهای سر ۳ الی ۷ سال است. با توجه به این تفاوت موهای سر نسبت به ابروها، رشد بیشتری دارند. به همین دلیل موهای کاشته شده در ابرو، بیشتر از موهای طبیعی ابرو رشد می کنند و به طور مداوم باید مرتب و کوتاه شوند.

کاندید مناسب کاشت ابرو

افرادی که یک یا چند شرط از شرایط زیر را داشته باشند، کاندیدای مناسبی برای کاشت ابرو ها محسوب می شوند.

 • افرادی که به علت سوختگی، همه یا قسمتی از ابروهای آن ها از دست رفته باشد؛
 • افرادی که به علت جراحی و بخیه، قسمتی از ابروها در آنها دچار ریزش شده است یا تصمیم دارند جای زخم و بخیه را از طریق کاشت ابرو بپوشانند؛
 • افرادی که به طور مادرزادی، ابروهای کم پشتی دارند یا اینکه اصلا ابروها در آن ها رشد نکرده اند؛
 • بانوانی که به علت برداشتن بیش از حد، ابروها در آنها کم پشت شده اند؛
 • افرادی که از شکل و حالت ابروهای طبیعی خود احساس رضایت نمی کنند؛
 • افرادی که برای زیباتر کردن ابروها از تاتو یا هاشور استفاده کرده اند و حالا تصمیم دارند با کاشت ابرو طبیعی، ظاهری طبیعی تر به ابروهای خود بدهند؛
 • در برخی افراد که به دلیل بیماری های زمینه ای از قبیل اختلالات هورمونی یا بیماری های پوستی، ابروها دچار ریزش شده اند، کاشت ابرو طبیعی، روش درمانی موثر است؛ البته در این افراد ابتدا بیماری درمان می شود و پس از درمان بیماری و برطرف کردن علت ریزش ابرو، نسبت به کاشت ابرو اقدام می شود.

عکس کاشت ابروی به روش FUT

کاشت ابرو طبیعی در چه افرادی توصیه نمی شود؟

در شرایط خاصی کاشت ابرو طبیعی به افراد توصیه نمی شود. در صورتی که افراد شامل شرایط زیر باشند، کاشت ابرو در آن ها نتایج مطلوبی نخواهد داشت:

 • افرادی که مبتلا به بیماری آلوپسی آره آتا هستند؛
 • افرادی که مشکلات انعقاد خون دارند؛
 • افرادی که دچار آلوپسی توتالیس (ریزش موی کامل سر) یا آلوپسی یونیورسالیس (ریزش موی کامل بدن) هستند؛
 • افرادی که مبتلا به بیماری تریکوتیلو مانیا (اختلال مو کنی) هستند؛
 • افرادی که سابقه عوارض شدید مربوط به جراحی های زیبایی را دارند.

روش مناسب کاشت ابرو

روش اصلی کاشت ابرو، همان روش های سنتی کاشت مو است. امروزه برای کاشت ابرو، از روش FUT استفاده می شود. بر اساس تجربه ثابت شده است که استفاده از سایر روش ها به منظور کاشت ابرو، سبب رشد نامطلوب ابروها می شود.

در شرایطی که نیاز به ترمیم کاشت ابرو است یا اینکه فرد دچار ریزش ابروی سکه ای شده باشد، از دیگر روش های کاشت مو بر پایه روش FIT استفاده می شود.

بنابراین در حال حاضر برای کاشت ابرو روش FUT و بانک موی پشت سر مورد استفاده قرار می گیرد.

مراحل کاشت ابرو به روش FUT

مراحل کاشت ابرو در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد.

 • طراحی ابرو

طراحی ابرو، مرحله مهمی در کاشت  است. قبل از هر اقدامی در کاشت ابرو، پزشک از بیمار می خواهد که طرح دلخواه و مد نظر خود را ترسیم کند. پزشک با توجه به تجربیات و دانش خود و اندازه گیری های مختلف، طرح ترسیم شده توسط بیمار را زیبا سازی می کند. حفظ تقارن و زیبایی در طرح ترسیم شده نکته بسیار مهمی است.

طراحی خط ابرو برای کاشت

طرح های از پیش آماده شده نیز به منظور استفاده موجود هستند؛ اما معمولا این طرح ها غیر طبیعی به نظر می رسند. و از هدف کاشت ابرو طبیعی که بهره مندی از ابروهایی زیبا و در عین حال طبیعی است، فاصله دارند.

 • استخراج گرافت ها

در کاشت ابرو، گرافت های مو از ناحیه پشت سر، پشت گوش یا پایین گردن برداشت می شوند. موهای ناحیه پشت سر معمولا ضخیم، بلند و متشکل از دسته های چندتایی هستند. موهای ناحیه پشت گوش و پایین گردن معمولا ظریف تر و کوتاه تر هستند و متشکل از فولیکول هایی حاوی تک تار مو می باشد. با توجه به اینکه موهای ابرو اغلب ظریف و به صورت فولیکول های تک واحدی هستند، به نظر می رسد که موهای پشت گوش و پایین گردن، تقارن بیشتری با ابروها داشته باشند.

استخراج گرافت مو برای کاشت ابرو

در آقایان معمولا ابروها ضخیم تر هستند و برداشت از نواحی پشت سر و پشت گوش انجام می شود. در بانوان به دلیل ظرافت بیشتر ابروها، برداشت از نواحی پشت گوش و پایین گردن انجام می شود.

 • آماده سازی گرافت ها

در کاشت مو نیز آماده سازی فولیکول های برداشت شده، مرحله بسیار مهمی است و نیاز به تخصص دارد. در کاشت ابرو ضمن برداشت گرافت ها، یک یا چند نفر از اعضای تیم درمان به آماده سازی فولیکول ها در زیر میکروسکوپ می پردازند. از آنجایی که موهای ابرو به صورت تک تار و موهای سر به صورت دسته های چندتایی هستند، موهای برداشت شده قبل از کاشت به صورت واحدهای تکی تفکیک می شوند.

تزریق بی حسی برای کاشت ابرو

 • کاشت گرافت ها

در این مرحله ابروها به منظور جلوگیری از عفونت، ضدعفونی می شود. علاوه بر این، برای اینکه بیمار احساس درد نکند، از بی حسی موضعی استفاده می شود. به منظور کاشت فولیکول های برداشت شده، با استفاده از تیغ های بسیار ظریف با قطر حدود ۰/۵ الی ۰/۷ میلی متر، شیارهایی درون طرح ابروی طراحی شده، ایجاد می شود و فولیکول های برداشت شده درون این شیارها قرار داده می شوند.

کاشت گرافت های مو در کاشت ابرو

مراقبت های بعد از کاشت ابرو

برای اینکه از کاشت ابرو نتایج بهتری حاصل شود، لازم  است که بعد از کاشت ابرو نیز مراقبت های لازم صورت گیرد. برخی از مهم ترین نکات در رابطه با مراقبت های بعد از کاشت ابرو عبارتند از:

 • به مدت ۴۸ الی ۷۲ ساعت از تماس ابرو با آب و شستشوی آن خودداری شود. بعد از این مدت نیز شستشو به آرامی و با ملایمت انجام شود؛
 • به مدت ۴۸ الی ۷۲ ساعت، از ورزش و فعالیت های فیزیکی سنگین خودداری شود؛
 • پماد، اسپری یا داروهای موضعی تجویز شده توسط پزشک به طور دقیق و طبق دستورالعمل استفاده شود؛
 • با توجه به اینکه موهای کاشته شده، رشد بیشتری نسبت به موهای طبیعی ابرو دارند، به منظور حفظ زیبایی ابروها، لازم است که ابروها به طور مداوم کوتاه و مرتب شوند.

عوارض کاشت ابرو

کاشت ابرو مانند هر جراحی زیبایی دیگری، همراه با عوارض است. بسیاری از این عوارض کوتاه مدت و موقتی هستند و با گذشت زمان رفع می شوند. برخی از مهم ترین عوارض کاشت ابرو به شرح زیر است:

 • تورم و کبودی ابرو و بالای پلک که پس از چند روز برطرف می شود؛
 • ریزش موهای کاشته شده که یک فرآیند طبیعی است. موهای کاشته شده در مرحله کاتاژن دچار ریزش می شوند و مدتی بعد، رشد طبیعی خود را از سر می گیرند؛
 • خونریزی؛
 • عفونت؛
 • اسکار و زخم.

عوارض عنوان شده، عوارض احتمالی کاشت موی سر و برخی دیگر از جراحی های زیبایی نیز هستند. شدت این عوارض در افراد مختلف متفاوت است. گاهی تنها یک عارضه و گاهی تعداد بیشتری در افراد مشاهده شده است. به هرحال عوارض این جراحی زیبایی آن قدر جدی نیست که سبب جلوگیری از انجام آن شود.

نمونه کاشت ابرو

تفاوت کاشت ابرو با ترمیم ابرو

کاشت ابرو طبیعی با استفاده از موهای طبیعی خود فرد انجام می شود. به این ترتیب موهای کاشته شده با یک روند طبیعی رشد می کنند.

برای کاشت ابرو نیاز است که فرد از بانک موی مطلوبی برخوردار باشد. در افرادی که طاسی وسیع دارند یا افرادی که طاسی در کل بدن (آلوپسی یونور سالیس) دارند، امکان کاشت مو وجود ندارد. بنابراین در افرادی که بانک موی طبیعی مطلوبی ندارند امکان کاشت مو طبیعی فراهم نیست. به نظر شما این افراد امکان کاشت ابرو را نیز ندارند؟ پاسخ این است که در این افراد کاشت ابرو صورت می گیرد؛ با این تفاوت که با توجه به ضعف بانک مو در آن ها، از موهای مصنوعی برای ترمیم ابرو استفاده می شود. نتایج ترمیم ابروها با استفاده از موهای مصنوعی بسیار نزدیک به کاشت ابرو با موهای طبیعی است؛ اما ممکن است موهای کاشته شده توسط بدن پس زده شوند.

پس زدن موهای مصنوعی کاشته شده، مشکلات جدی را برای فرد ایجاد می کند؛ زیرا در صورتی که موهای کاشته شده، پس زده شوند، اسکار بر روی پوست باقی می گذارند، علاوه بر این ممکن است فرد برای همیشه ابروهای خود را از دست بدهد.

با توجه به این عوارض، توصیه می شود، افرادی که بانک موی ضعیفی دارند، از ترمیم ابرو با موهای مصنوعی برای جبران کم پشتی ابرو استفاده نکنند. روش هایی از قبیل تاتو یا میکروپیگمنتیشن، هاشور و مداد ابرو روش های هایی برای زیباتر کردن ابرو در این افراد هستند.

هزینه کاشت ابرو

بسیاری از افراد تصور می کنند که چون ابروها حجم کمی دارند، هزینه کاشت ابرو نسبت به کاشت موی سر بسیار کمتر است، اما با توجه به تفاوت های ذکر شده در رابطه با موهای ابرو و سر، کاشت ابرو کار بسیار ظریف و حساسی است و نیاز به مهارت و دقت بالای پزشک دارد. هرگونه اشتباه، هرچند جزئی و کوچک در صورت فرد نمایان می شود و ممکن است سبب به هم ریختن تقارن ابروها یا ناهنجاری های دیگر شود. بنابراین کاشت ابرو، برخلاف تصور عموم، یک جراحی زیبایی ارزان قیمت نیست.

برخی از مهم ترین فاکتورهای موثر بر هزینه کاشت ابروها عبارتند از:

 • تخصص و مهارت پزشک: تخصص و مهارت پزشک مهم ترین عامل در نتیجه نهایی کاشت ابرو است. در صورتی که این جراحی توسط یک پزشک حرفه ای و متبحر انجام شود، فرد یک عمر از ابروهایی دلخواه و زیبا بهره مند می شود. بنابراین سرمایه گذاری در این رابطه یک سرمایه گذاری طولانی مدت و مقرون به صرفه است؛
 • کلینیک زیبایی و کاشت ابرو: استفاده از امکانات و تجهیزات به روز و پیشرفته در برخی کلینیک ها سبب افزایش کیفیت نتیجه نهایی می شود. بدیهی است که در این کلینیک ها، به علت ارائه خدمات به روز و بهتر، هزینه بیشتری نیز دریافت می شود؛ البته ذکر این نکته ضروری است که هزینه بالاتر لزوما به معنی ارائه خدمات بهتر نیست؛
 • موقعیت جغرافیایی: هزینه کاشت ابرو در کشورهای مختلف متفاوت است. در شهرهای مختلف نیز هزینه کاشت ابرو متفاوت خواهد بود.

برای تعیین هزینه نهایی کاشت ابرو نیاز به مشاوره و معاینه توسط پزشک است. در کلینیک تخصصی زیبایی ساعی، هزینه کاشت ابرو بین ۵ الی ۶ میلیون تومان است.

نمونه کاشت ابرو در کلینیک ساعی

سوالات متداول در رابطه با کاشت ابرو

در این بخش برخی از سوالات متداول مطرح در رابطه با کاشت ابرو پاسخ داده می شود.

 • آیا امکان استفاده از موهای بدن به منظور کاشت ابرو وجود دارد؟

همان طور که برای پیوند موی سر از موهای بدن استفاده می شود، از نظر تئوری این امکان وجود دارد که موهای بدن به ابرو نیز پیوند زده شوند؛ اما در عمل از موهای بدن برای پیوند به ابرو استفاده نمی شود؛ زیرا درصد بسیار کمی از گرافت های پیوند شده به ابرو، به رشد خود ادامه می دهند. علاوه بر این امکان تغییر حالت و فر خوردن این موها وجود دارد که باعث ظاهر نامطلوبی در ابروها می شود. بنابراین معمولا از پیوند موی بدن به ابرو استفاده نمی شود.

 • کاشت ابرو چه مدت زمان نیاز دارد؟

بر اساس شرایط فرد و مهارت جراح، کاشت ابرو در بازه زمانی بین ۵ نهایتا ۱۰ ساعت تمام می شود. با توجه به اینکه در روش FUT کاشت ۱۵۰۰ الی ۸۰۰۰ تار مو در یک جلسه امکان پذیر است و برای ایجاد تراکم دلخواه در ابروها یا ترمیم آن ها به ۱۵۰ الی ۴۰۰ تار مو احتیاج است، معمولا کاشت ابرو نیاز به یک جلسه زمان دارد.

 • نتیجه نهایی کاشت ابرو چه مدت بعد از کاشت مشخص می شود؟

معمولا موهای کاشته شده، هفته های دوم و سوم بعد از کاشت، شروع به ریزش می کنند. در مدت ۱ الی ۳ ماه، موهای جدید شروع به رشد می کنند. موها در ابتدا ضعیف و نازک هستند؛ اما بعد از ۵ الی ۶ ماه، قوی تر می شوند و حدود ۲ تا ۳ اینچ رشد می کنند. معمولا نتایج نهایی کاشت ابرو در اغلب افراد، حدود یک سال بعد از کاشت، قابل مشاهده است.

 • آیا کاشت ابرو توام با احساس درد است؟

با توجه به اینکه از داروهای بی حسی برای این کار استفاده می شود، معمولا بیمار درد زیادی را احساس نمی کند.

 • بعد از کاشت ابرو امکان رنگ کردن ابرو وجود دارد؟

به مدت ۶ ماه بعد از کاشت، امکان رنگ کردن موهای کاشته شده نیست؛ اما بعد از گذشت ۶ ماه، رنگ کردن ابروهای کاشته شده مشکلی ندارد.

 • آیا در افرادی که موهای سر آنها کاملا سفید است، امکان کاشت ابرو وجود دارد؟

بله. در حال حاضر بهترین موها برای پیوند به ابرو، موهای سر هستند و حتی اگر موهای این قسمت از سر سفید باشند، امکان کاشت وجود دارد.

 • آیا در صورتی که موهای سر فر باشند، امکان کاشت ابرو وجود دارد؟

بله امکان کاشت ابرو در موهای فر و حالت دار نیز وجود دارد.

  • جهت مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید
   • مشاوره کاشت مو و کاشت ابرو : ۰۹۱۹۳۶۹۷۳۸۳
   • مشاوره خدمات زیبایی : ۰۹۱۹۸۵۲۸۵۲۸
   • صفحه اختصاصی کلینیک ساعی در اینستاگرام : instagram.com/clinic.saee

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران ۴.۹ / ۵. تعداد رای ها ۱۰۷

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

اگر مطالب ما برای شما مفید بوده است ...

مطالب ما در اینستاگرام را هم دنبال کنید

از اینکه این مطلب نظر شما را جلب نکرده است، شرمساریم.

فرصت دهید مطلب را بهتر خواهیم کرد.

جهت ارتقا این مطلب پیشنهاد خود را در بخش نظرات ارسال کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
13 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
trackback

[…] دچار ریزش و کم پشتی ابرو هستید باید در نظر داشته باشید کاشت ابرو یکی از بهترین روش‌های رفع این موارد است. در پروسه کاشت […]

درسا
درسا
4 ماه قبل

سلام

کاشت ابرو عوارض داره؟

زهرا
زهرا
3 ماه قبل

سلام شما از چه روش هایی برای کاشت ابرو استفاده میکنین ؟

عطیه
عطیه
3 ماه قبل

سلام خسته نباشین
من می خوام در کلینیک شما کاشت ابرو انجام بدم مدت زمان ریکاوری کاشت ابرو چقدر هست؟ فرداش می تونم برم سره کار ؟

مینا
مینا
3 ماه قبل

سلام میشه بعد از کاشت ابرو اصلاح کرد؟

شقایق
شقایق
3 ماه قبل

بعد از کاشت ابرو امکان ریزش هست ؟

مهسان
مهسان
2 ماه قبل

من ابروهام کم پشته قبلا تو کلینک ساعی زاویه صورت انجام دادم راضی بودم میخواستم بدونم کاشت ابرو در کلینیک ساعی رضایت بخش بوده؟
من برای زاویه صورتم هم کلی تحقیق کردم اومدم کلینیکتون میتونم از نزدیک موردهای که داشتین یا فیلم قبل بعدش از زاویه نزدیک ببینم ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر

دکمه بازگشت به بالا