لیزر موهای زائد

نکاتی بسیار مهم در مورد لیزر بیکینی

باورهای غلط در مورد لیزر بیکینی در بانوان و آقایان

۵
(۴۹)

با پیشرفت علم و تکنولوژی همه کارها بسیار آسان و با سرعت بیشتری پیش می‌رود. تمیزی و بهداشت همیشه برای انسان‌ها حائز اهمیت است. داشتن پوستی سالم و لطیف قطعا چیزی است که هر کسی آرزوی آن را دارد. لیزر موهای زائد به شما در این راه کمک خواهد کرد. البته در این مقاله می‌خواهیم در مورد لیزر بیکینی صحبت کنیم.

راهکاری برای حذف موهای زائد

روش‌های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد اما باید قبول کنیم که روش‌هایی مانند اپیلاسیون زمان زیادی از ما می‌گیرند و با این روش دوباره در مدت زمان کمی‌ موهای بدن رشد می‌کنند. اپیلاسیون روشی دائمی نیست و مجبور هستید برای همیشه این کار را انجام دهید و حتی ممکن است پوست شما با این کار آسیب ببیند.

امروزه لیزر روشی جدیدتر و پرطرفدارتر است و استقبال خوبی از آن شده است زیرا تنها در چند جلسه همه‌ی موهای زائد بدن شما را به مرور زمان از بین می‌برد و پوست شما کاملا نرم و لطیف می‌شود. به جرات می‌توان گفت، داشتن پوستی سالم و لطیف یکی از بهترین حس‌های دنیا است. فقط کافی است یک مرکز خوب و معتبر و باتجربه پیدا کنید و بعد از آن هم نتیجه را مشاهده کنید، قطعا لبخند رضایت بر لب‌های شما می‌نشیند و از شر موهای زائد خلاص خواهید شد. این همان حس ناب است که شما را به زیبایی و بهداشت ترغیب می‌کند.

لیزر موهای زائد بیکینی

پوست بیکینی یکی از حساس‌ترین قسمت‌های بدن است و نیاز به مراقبت و حساسیت بیشتری دارد. برای شیو کردن بیکینی بهتر است به هیچ عنوان دست به اپیلاسیون و تیغ و ژیلت و … نزنید، لیزر بیکینی بهترین روش برای از بین بردن موهای زائد این ناحیه است. این قسمت از پوست بدن بسیار سخت تمیز می‌شود و حتی با روش‌های بالا ممکن است رضایت شما را جلب نکند، اما لیزر تنها روش مطمئن برای لطافت و تمیزی پوست شما است.

یکی از بهترین تاثیراتی که لیزر بر روی پوست بیکینی و دیگر قسمت‌های بدن شما دارد، سفیدی آن ناحیه است. بعد از اتمام جلسات لیزر حتما متوجه می‌شوید که پوست شما یک تا چند درجه روشن‌تر شده است، تعجب نکنید، این اتفاق برای همه‌ی افراد می‌افتد زیرا لیزر باعث شده است ریشه‌های مو از بین برود و دیگر آن حالت نقطه‌های سیاه بعد از شیو را مشاهده نخواهید کرد. همه چیز به شما بستگی دارد فقط کافی است اراده کنید تا زیباتر از همیشه بدرخشید.

لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی

همانطور که گفته شد بیکینی جزء قسمت‌های حساس بدن است و اگر بهداشت این ناحیه رعایت نشود، محلی برای رشد میکروب ها و باکتری‌ها خواهد بود که انواع عفونت‌ها را بوجود می‌آورند. اولین هدف از تمیزی و لیزر بیکینی رعایت بهداشت فردی است. این که هر چند روز یکبار مجبور به شیو کردن باشید، کاملا آزاردهنده و سخت است و حسابی وقت شما را می‌گیرد. صرفه جویی در وقت و راحتی می‌تواند یک هدف دیگر برای لیزر بیکینی باشد. قطعا یک انتخاب درست و صحیح شما را برای همیشه آسوده خاطر و حالتان را خوش می‌کند.

باورهای غلط در مورد لیزر بیکینی در بانوان و آقایان

قطعا برای شما هم پیش آمده که نگرانی و ترس از لیزر بیکینی داشته باشید. شاید تصور کنید که باعث نازایی می‌شود اما باید بگوییم این تصور کاملا غلط است و اشعه لیزر به هیچ عنوان شباهتی با اشعه‌های رادیویی ندارد و امواج آن نمی‌توانند از داخل بدن عبور کنند و به اندام‌های داخلی برسند. اشعه‌ی لیزر برد کوتاهی دارد و نهایتا تا عمق ریشه‌ی مو نفوذ می‌کند، پس اصلا به بافت‌های عمیق نمی‌رسند و هیچ خطری شما را تهدید نمی‌کند.

نازایی در بانوان و ناباروری در آقایان به دلیل لیزر تنها یک باور غلط است. این روزها با مطالعه و تحقیقات دیگر نیازی به دامن زدن به باورهای غلط نیست چون هرکسی خودش با جستجو در فضای اینترنت و مطالعه یک کتاب ساده به اطلاعات مفید و دقیق هر موضوعی دست پیدا می‌کند.

میزان درد لیزر بیکینی

اگر تصمیم به انجام لیزر بیکینی دارید، حتما از کسانی که تجربه‌ی این کار را دارند در مورد میزان درد آن سوال کرده‌اید. سوالاتی از قبیل اینکه آیا درد لیزر بیکینی به دلیل حساسیت آن ناحیه شدید است؟

به هر حال لیزر با سوزاندن ریشه‌های مو باعث از بین بردن فولیکول‌های موجود در عمق ساقه‌ها می‌شود و این امر ممکن است کمی درد آور باشد اما برای این مشکل هم راهی وجود دارد، کرم‌های بی حسی موضعی و سیستم‌های خنک کننده خود دستگاه این درد را تا حد خیلی زیادی پایین می‌آورد و گاهی این در  به صفر می‌رسد و گاهی ممکن است یک درد خیلی خفیف داشته باشد که کاملا قابل تحمل است. فکر کردن به نتیجه‌ی کار همان درد کوچک را هم از بین می‌برد.

 قیمت لیزر بیکینی

هزینه لیزر موهای زائد به عوامل مختلفی بستگی دارد، ناحیه‌‌ی مورد نظر پوست شما، مرکز مورد انتخابی شما، دستگاه مورد استفاده در لیزر و … عوامل دخیل و موثر در قیمت لیزر هستند. همچنان توصیه ما به شما این است که یک مرکز مدرن و مجهز و با سابقه کاری خوب انتخاب کنید تا در انتهای کار زیبایی و جذابیت یک پوست صاف و لطیف را با چشمان خود ببینید و از این حس خوب نهایت لذت را ببرید.

جهت دریافت هزینه و قیمت لیزر بیکینی با پکیج های شگفت انگیز کلینیک ساعی از طریق شماره های زیر اقدام کنین. لیست قیمت زمستان ۹۹ نیز برای شما در وب سایت قرار داده شده است.

  • خطوط ویژه : ۸۸۶۶۴۱۴۴-۰۲۱  |  ۸۸۱۹۳۱۴۶-۰۲۱
  • واتس اپ : ۰۹۱۲۹۶۷۴۷۲۳
هزینه لیزر بانوانهزینه لیزر آقایان
ساعد، ساق، بیکینی کامل، زیر بغل            ۳۹۰/۰۰۰ تومانبیکینی، خط بیکینی، خط لاین، زیر بغل   ۳۱۲/۰۰۰ تومان
پا کامل، بیکینی، زیر بغل، خط بیکینی        ۴۹۰/۰۰۰ تومانبیکینی         ۲۵/۰۰۰ تومان
ساق، بیکینی، زیر بغل، خط بیکینی            ۳۲۰/۰۰۰ تومانخط لاین       ۹۰/۰۰۰ تومان 
بیکینی، زیر بغل، خط بیکینی، خط لاین      ۱۶۰/۰۰۰ تومانخط باسن     ۵۰/۰۰۰ تومان
مثلث بیکینی               ۹۰/۰۰۰ تومانروی باسن    ۱۵۰/۰۰۰ تومان
خط مایو                     ۶۰/۰۰۰ تومان
روی باسن                 ۱۰۰/۰۰۰ تومان
آیا لیزر مقرون به صرفه است؟

هر چیزی که دائمی و مطلق باشد ارزش بیشتری دارد. تصور کنید این که هر ماه و در هر شرایطی بخواهید وکس و اپیلاسون انجام دهید بهتر است یا تنها با چند جلسه برای یک مدت طولانی راحت و آسوده باشید؟ لیزر هزینه‌ای بیشتر از اپیلاسیون و روش‌های دیگر را دارد اما برای همیشه از دردها و هزینه‌های روش‌هایی مانند اپیلاسون خلاص می‌شوید.

مشاوره قبل از لیزر بیکینی

ترس از لیزر به خصوص در قسمت‌های مهم بدن مانند بیکینی طبیعی است و ممکن است یک نوع فوبیا در مورد آن داشته باشید. در یک مجموعه خوب مانند کلینیک ساعی که از بهترین امکانات و برترین متخصصین تشکیل شده است خیالتان از بابت همه چیز راحت خواهد بود و یک تجربه‌ی خوب و به یاد ماندنی را با این کلینیک‌ مدرن خواهید داشت.

کلینیک ساعی دارای مشاورین و کارشناسان خبره‌ای است که در تمام طول دوره همراه شما هستند و قبل از شروع لیزر مو مشاوره‌های لازم را به شما می‌دهند. شما می توانید هر گونه سوال یا ابهامی در مورد لیزر بیکینی دارید از طریق شماره های زیر با آنها در میان بگذارید. یک مجموعه‌ی خوب این را می‌داند که هیچ چیز بیشتر از رضایت مشتری با ارزش نیست و خود مشتری است که به کلینیک اعتبار می بخشد.

دستگاه‌های لیزر بیکینی

قطعا دستگاه‌های مختلف با برندهای مختلفی وجود دارد و در هر کلینیکی یک نوع دستگاه وجود دارد. این که بگوییم برند دستگاه مهم نیست و همه چیز به پزشک شما بستگی دارد کمی اغراق است، باید بدانید که دستگاه مورد استفاده برای لیزر بیکینی و قسمت‌های دیگر بدن بسیار حائز اهمیت است، برند دستگاه خبر از کیفیت دستگاه می‌دهد. فراموش نکنید که هیچ وقت کیفیت نباید فدای فاکتور دیگری شود. قطعا ما نمی‌گوییم کمیت بی ارزش است اما هیچ وقت نتوانسته  جای کیفیت را بگیرد.

دستگاه الکساندریت کندلا را حتما بهتر بهتر از دستگاه‌های دیگر می‌شناسید یا حداقل اسم آن به گوشتان خورده است، این دستگاه هم کیفیت خوب و مناسبی دارد و از همه انواع دستگاه‌های دیگر سریع‌تر عمل می‌کند و برای پوست روشن و سبزه کاملا مناسب است.

لیزر موهای زائد کندلا

مدت زمان لیزر بیکینی

این که بخواهیم زمان دقیقی در مورد طول دوره بگوییم کمی ناممکن است و تنها می‌توان به طور تقریبی بیان کرد. شرایط در همه‌ی انسان ها یکسان نیست. منظور از شرایط نوع پوست بیکنی، ضخیم و نازک بودن و حتی رنگ آن است. موهای تیره و ضخیم‌تر نیاز به دوره طولانی‌تر و تعداد جلسات بیشتری دارند که البته خود پزشک متخصص میزان تقریبی تعداد جلسات را به شما می‌گوید.

به هر حال تعداد جلسات هرچه باشد نتیجه‌ی کار می‌تواند شما را راضی کند، زیرا شما تصمیم به لیزر کردن گرفته‌اید و باید تا آخر راه صبر و حوصله داشته باشید و با پزشک خود همراه باشید.

در انجام جلسات لیزر منظم باشید ! حتما می‌دانید که نظم در همه کارها اهمیت دارد و اگر می‌خواهید یک نتیجه عالی و مداوم داشته باشید باید به موقع جلسات را پشت سر بگذارید و به محض اینکه می‌بینید تارهای مو ضعیف شده‌اند، گول نخورید و جلسات را نیمه کاره رها نکنید، زیرا اگر در این حین کار را تمام کنید ریشه‌ها دوباره سفت می‌شوند و دیگر فایده‌ای ندارد و مجبور هستید جلسات را از ابتدا شروع کنید.

تنها با یک جلسه لیزر بیکینی متوجه تغییر قابل توجهی خواهید شد، پوست شما نرم‌تر و لطیف‌تر و شفاف‌تر شده است. در مدت زمان کمی تغییر رنگ هم به وضوح دیده می‌شود. وقتی موی زائد دوباره شروع به رویش می‌کند، نازک‌تر و ریشه آن هم سست‌تر است. این موها راحت‌تر شیو می‌شوند زیرا ریشه سست شده است. این تغییرات تنها بعد از یک جلسه است و قطعا با پیشروی تعداد جلسات شگفت زده خواهید شد و جلسات بعدی را با ذوق و شور بیشتری ادامه می‌دهید. تجربه‌ی این حس زیبا را از دست ندهید.

اتمام کامل جلسات لیزر بیکینی

اگر شما همکاری خوبی با پزشک خود داشته باشید حتما بهترین نتیجه را خواهید دید و شاهکار تکنولوژی در این عصر را با چشمان خود می بینید. هنگامی که جلسات شما به طور منظم و مداوم پیش رفت و جلسات شما به طور کامل به اتمام رسید، دیگر نیازی نیست هر ماه و هر چند روز به شیو کردن بیکینی خود بپردازید زیرا موهای زائد برای همیشه از بین رفته‌اند، اما بهتر است هر شش ماه یکبار هم به این جلسات ادامه دهید تا از نبود آنها خیالتان راحت شود. آخر کار یک پوست شفاف و سفید و براق را خواهید دید که خودتان هم شگفت زده خواهید شد و حسابی لذت می‌برید.

بهترین مرکز لیزر بیکینی در تهران

حالا که از اهمیت بیکینی باخبر شدید، قطعا انتخاب یک کلینیک خوب هم در اولویت است. چه انتظاری از یک کلینیک خوب دارید؟ از نظر شما کلینیک خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟ چطور و با چه معیارهایی یک کلینیک را انتخاب می‌کنید؟

کلینیک خوب اول از همه تمیزی چشم‌گیری دارد و برق تمیزی را در همه‌ی نقاط آن خواهید دید، رفتار مناسب پرسنل می‌تواند یک قوت قلب و یک حس رضایت را در شما ایجاد کند. نظم و برنامه ریزی در خود کلینیک از مهم‌ترین چیزی است که اهمیت دارد، مسئولین کلینیک باید بدانند که وقت شما از هر چیزی با اهمیت‌تر است و باید به آن احترام بگذارند، حالا اگر یک پزشک باتجربه و دلسوز هم در کنار شما باشد، یک تجربه‌ی عالی و بی‌نظیر را برای شما رقم می‌زند. کلینیک ساعی از آن دسته از کلینیک‌های درجه یک و معتبر است که همه‌ی انتظارات شما را از یک کلینیک عالی، برآورده می‌کند.

در آخر اینکه به سلامتی و زیبایی و تمیزی خود اهمیت دهید، هیچ چیزی با ارزش‌تر از حال خوب شما نیست. این روزها همه‌ی کلینیک‌ها دارای سایت‌هایی هستند و اطلاعات خود ار در آن ثبت کرده‌اند، پس قبل از انتخاب کلینیک خود تحقیقات لازم را انجام دهید.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]در صورتی که تمایل دارید که از هزینه لیزر موهای زائد در نفاط مختلف بدن در کلینیک ساعی اطلاع پیدا کنید، کافیست که با این مرکز تماس بگیرید. اگر  همین حالا تصمیم گرفته اید که با استفاده از دستگاه معجزه گر الکساندریت کندلا اقدام به لیزر مو کنید و تمایل به دانستن هزینه دقیق آن برای خود هستید از طریق راه های زیر اقدام کنید.[/box]

  • خطوط ویژه : ۸۸۶۶۴۱۴۴-۰۲۱  |  ۸۸۱۹۳۱۴۶-۰۲۱
  • واتس اپ : ۰۹۱۲۹۶۷۴۷۲۳
  • صفحه کلینیک ساعی در اینستاگرام : instagram.com/clinicsaee

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران ۵ / ۵. تعداد رای ها ۴۹

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

اگر مطالب ما برای شما مفید بوده است ...

مطالب ما در اینستاگرام را هم دنبال کنید

از اینکه این مطلب نظر شما را جلب نکرده است، شرمساریم.

فرصت دهید مطلب را بهتر خواهیم کرد.

جهت ارتقا این مطلب پیشنهاد خود را در بخش نظرات ارسال کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا